WĘGRY - Budapeszt

Majorka to hiszpańska wyspa oddalona od Polski tylko o 2,5 godziny lotu. Zachwyca nas cudowną turkusową wodą, doskonałą widocznością i bogatą fauną i florą. Do tego skrywa liczne wraki i co najważniejsze  bajeczne JASKINIE.

Dlaczego pokochasz Majorkę !!!.

Zanurkujemy w takich miejscach jak: The Big Cheese – skrywający wiele tuneli i zachwycający stadami barakud, gruperami i murenami. The Three Cave – niesamowita katedra położona na piaszczystym dnie na 18 metrach głębokości. The Skylight Cave – jaskinia która skrywa dwie komnaty połączona tunelami.

 

Przewodnik nurkowo - wakacyjny po Majorce!!!.

 

The Devils Cave – niesamowite nurkowanie jaskiniowe wśród stalaktytów, stalagmitów i stalagnatów przypominająca ze względu na swoją strukturę meksykańskie Cenoty. Dodatkowo zanurkujemy w sławnym systemie jaskiń o nazwie Cova De Sa Gleda. Jest to olbrzymi system, który swoją głębokością, strukturą i pięknem również porównać można do przepięknych Cenotów na Jukatanie.

 

Na Majorce spędzimy jeden tydzień i zamieszkamy w komfortowych i urokliwie położonych apartamentach. Zarezerwowany mamy pakiet pięciu dni nurkowych – 10 nurkowań z możliwością rozszerzenia pakietu. Zabierzemy Was również na wycieczkę niespodziankę a dla chętnych dodatkowo wyprawa do kultowego miejsca i scenerii wielu filmów przygodowych jaskini pirata.