GALAPAGOS

Archipelag Galapagos składa się z 18 wysp wulkanicznych, które nigdy nie zostały połączone z lądem, co oznacza, że ​​wiele gatunków ewoluowało zupełnie niezależnie.

Dlaczego pokochasz Galapagos !!!.

Darwin i Wolf na safari dają nam możliwość spotkań rekinów wielorybich, mant, rekinów młotów ... jeśli lubisz duże ryby  Galapagos będzie trudny do przebicia.

Znajdziesz tu unikalną kombinację słońca, morza, piasku i możliwość interakcji z niesamowitą przyrodą: - i jak nie kochać nurkowania z lwami mosrskimi !!!.

Jedną z niezwykłych rzeczy na temat dzikich zwierząt zarówno na lądzie jak i na morzu jest to, że pozostają one w dużej mierze nieświadomi obecności człowieka co czyni spotkania z nimi bardziej bliskie.

Przewodnik nurkowo - podróżniczy po  Archipelagu Galapagos.

Brama do bogatej gamy stworzeń morskich i lądowych - niektóre z nich nie występują nigdzie indziej na świecie. Wyspy Galapagos były inspiracją dla Charlesa Darwina i przyczyniły się do odkrycia powstawania gatunków i  teorii ewolucji.

Sześćset mil od ekwadorskiego lądu na Oceanie Spokojnym, leżą te  wulkaniczne i odizolowane wyspy, gdzie ewoluowały nieznane gatunki naszej  planety. Legwany morskie i gigantyczne żółwie galapagoskie to główna wizytówka Galapagos.

Prawie jedna czwarta wszystkich gatunków występujących tu są endemiczne i odizolowane przez co mają instynktowny strach przed człowiekiem. W rezultacie, podróżujący na wyspy wchodzą w bliski kontakt z imponującym  życiem zwierząt otoczeniem. Możemy podziwiać  foki, legwany morskie, kormorany, manty, rekiny, pingwiny, żółwie i gigantyczne żółwie galapagoskie.

Wybierz odpowiednią łódź i przeżyj fascynujące doświadczenie, które zostanie w pamięci na zawsze i przybliży do odkrycia niesamowitej przgody. Przygody Twojego życia.

Podczas gdy zdecydowana większość odwiedzających Galapagos spędzają czas na pokładzie na jednej z doskonałych łodzi dostępnych na Galapagos, istnieje również możliwość pozostania w bardzo komfortowym hotelu lub hotelu butikowym i nurkowanie niedaleko lądu u wybrzeży Costa... ( jeżeli ktoś ma np. problemy z chorobą morską, dotarcie bowiem do wysp Galapagos to spory koszt i spore wyzwanie ). Jednak po stokroć warto !!!.