BAHAMY

Rozproszone po oceanie wyspy powinny się znalezć w planie wyprawowym każdego nurka kochającego rekiny i czekają na eksplorację. Christopher Columbus, odkrył te niesamowite wapienne krajobrazy w 1492 roku i zmienił bieg historii.  Ale przygoda nigdy się nie kończy i od czasów piratów i przemytników teraz kusi nas i zaprasza na teren kraju 700 wysp.

Dlatczego pokochasz Bahamy !!!.

Rekiny, rekiny i jeszcze raz rekiny. Spotkasz wiele ich gatunków i doświadczysz mnóstwo zabawy z adrenaliną w tle (jeśli lubisz rekiny).

Wspaniałe białe piaszczyste plaże i piękne niebieskie morze.

To jedyne miejsce na świecie gdzie możesz też zanurkować czy pływać w toważystwie świń w Exumas. Jak widać Bahamy mogą nas zaskoczyć każdego dnia!!!.

.

Nasz przewodnik nurkowo - wakacyjny po Bahamach.

 

Myśląc o Bahamach pojawiają się czasami wizje dużych wieżowców w stylu amerykańskich hoteli w pobliżu np. Nassau. Większość biur podróży i touroperatorów będą polecać właśnie takie duże i komercyjne miejsca . Jednak na wyspach można odkryć kilka prawdziwych perełek.  Aby to udowodnić, zapraszamy Was na nasze wyprawy na Bahamy do kameralnych i butikowych miejsc z duszą i stworzonych z myślą o odpoczynku, regeneracji i całej masy rekinów pod wodą.

Na każdej z wysp Bahamów panuje duża różnorodność i każda z nich jest w stanie swoim pięknem uleczyć duszę każdego z nas !!!.

Nurkowanie na Grand Bahama !!!.

Nie jest to ogromna wyspa i nie jest wcale najbardziej malowniczą na Bahamach. Jednak jest coś co sprawia że trzeba ją odwiedzić nie za to co na ziemi ale co kryje pod pod falami, i co  sprawia, że ​​to miejsce jest atrakcyjne. Rekiny tygrysie!!!.

Dlaczego pokochasz Grand Bahama.

Jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie można przebywać bardzo blisko rekinów tygrysich.

Oprócz rekinów tygrysich zobaczymy wiele innych gatunków rekinów.

Doskonały zespół nurków prowadzących nurkowania zrobi wszystko dzięki swojemu doświadczeniu abyśmy przeżyli niesamowite chwile i byli w jak najbliższym kontakcie z rekinami.

Przewodnik nurkowo - wakacyjny po Grand Bahama.

Sukces programu "Shark Adventure Dive" w New Providence, wprowadzony przez Stuart Cove przyciąga na wyspy już nie tylko wszasowiczów spragninych egzotycznych wakacji, ale głównie nurków kochających adrenalinę! Byliśmy na Tiger Beach w Grand Bahama, który jest miejscem występowania rekinów tygrysich a także dużej populacji rekinów cytrynowych. To niesamowite nurkowania.

"Plaża Tiger", jak wiadomo, jest to jedno z niewielu miejsc na ziemi, gdzie masz prawie gwarantowane bliskie spotkania z rekinami tygrysimi w pięknej i  czystej wodzie. Nurkowanie w grupie żarłaczy żółtych, które są bardzo dużych rozmiarów, uświadamia nas co można przeżyć gdy pojawią się jeszcze większe rekiny tygrysie, zataczając kręgi dookoła nurków.

Jeżeli jesteś miłośnikiem rekinów warto spędzić na Bahamach więcej czasu i połączyć wizytę na Tiger Beach z Bimini gdzie występują wielkie rekiny  młoty lub New Providence na rekiny rafowe i wszędzie masz zagwarantowaną prawdziwą rekinią ucztę.

REKINY, REKINY I JESZCZE RAZ REKINY !!!

 

Wyprawa nurkowa do królestwa rekinów – BAHAMY !!!

 

Dla nurków kochających adrenalinę, rekiny i daleką egzotyczną wyprawę zapraszamy na Bahamy.

W czasie naszych standardowych nurkowań spotkamy normalnie i bez zwabiania rekiny: karaibskie, cytrynowe, rafowe i rekiny nurse :). Dodatkowo czekają nas nurkowania na przynętę podczas karmienia spotkania z rekinami karibskimi i rekinami tygrysimi :).

Podczas naszej ekspedycji zanurkujemy 5 dni po 2 nurkowania dziennie. Zamieszkamy w hotelu usytuowanym przy samej karaibskiej plaży i z własnym centrum nurkowym. Pozwoli to nam po nurkowaniach na regenerację sił, pełen relaks i rozkoszowaniem się wakacjami w samym egzotycznym centrum Karaibów.

 

Cena zawiera:

- pobyt w hotelu przy samej plaży 7 nocy w pokojach 2 i 3 osobowych

- wyżywienie w opcji ALL INCLUSIVE

- pakiet 10 nurkowań

- butle z powietrzem, balast, pas

- przewodnika nurkowego

- instruktora nurkowania z Akademii Nurkowania Longimanus

- video z nurkowania z rekinami( prosimy o zabranie urządzenia do zapisu filmu – na miejscu pen. 10 USD )

- niespodzianki od Akademii Nurkowania Longimanus

 

Cena nie zawiera:

- biletów lotniczych i wizy( wymagana przy przelocie przez Stany Zjednoczone )

- transferów z i na lotnisko( ok. 20 USD osoba )

- dodatkowych nurkowań

- sprzętu nurkowego

- ubezpieczenia nurkowego( zalecane DAN )

- świadczeń nie wymienionych w opisie imprezy

 

Cena wyprawy od: 1.690 $

 

Termin wyprawy:

 

 

ZAPRASZAMY !!! :)

Jeżeli tak jak my kochasz wyprawy ekspedycyjne i kochasz adrenalinę tej wyprawy nie możesz przegapić.

Szczegółowe informacje:

Radek +48 510 760 847

 

PROGRAM